Modus Hotel

Latince stil, tarz anlamına gelen ''Modus'' kelimesinden ismini alan otelimiz, Nişantaşı'nda yepyeni bir butik otel olarak hizmetinize girdi. Modus Hotel İstanbul sahip olduğu 49 odasında, 3 farklı kategoride standart, teras ve ekonomik odaları ile farklı bütçelerde konaklama imkanı sunuyor. Otelimizde sahip olduğumuz oda yelpazesi ile 3 ve 4 kişinin konaklamasına imkan sağlayan odalarımızın yanında, connection aile odası seçenekleri ile 7 kişiye kadar konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimiz için kusursuz olarak vermeye çalıştığımız otel servislerine ilaveten, odalarımızda yer alan misafir kitlerimizde günlük olarak su, kahve ve çay ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Otelimizin bulunmuş olduğu noktadan, Nişantaşında yer alan tüm hastane, muayenehane ve labaratuarlara yürüyerek en çok 5 dakika içerisinde ulaşmak söz konusudur. Sayfamızda bulunan ’’İletişim’’ sekmesini tıkladığınızda yakın çevremizle ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm cadde, önemli bina, v.b ulaşım bilgilerini mesafeleri ile göreceksiniz.

Yeniden görüşebilmenin ümidi ile keyifli bir konaklama diliyoruz

Genel Bilgiler

Otelimizde; Standart twin, standart french, balkonlu french, balkonlu twin, aile connection kategorileri olmak üzere toplam 49 oda bulunmaktadır. Ayrıca otelimizde yıl boyunca, fırsat fiyatları ile hizmetinize sunduğumuz 8 adet çok özel fiyatlı ekonomik odalarımız için konaklama yapmak, sizlere avantaj sağlayacaktır. Odalarımızda sigara içilmemektedir.

Dış Görünüm

Otel Detayları

Tüm odalarımızda bulunan standart özellikler

Minibar, dijital kasa, klima, uydu TV, telefon, saç kurutma makinası ve wifi fiber internet yer almaktadır. Ayrıca otelimizde sabah 07:00-23:00 saatleri arasında Oda Servisimiz yer almaktadır. Kuru temizleme servis hizmetimiz öğleden önce teslim edilmek koşuluyla 24 saat sonrasında misafirlerimize hizmet verecektir.

Otelimizin genel alanlarında wifi fiber internet tüm misafirlerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Odalarımızda değerli misafirlerimiz için su, çay çeşitleri ve kahve ikramlarımız ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstek dahilinde, hava alanı transferleri ücretli olmak üzere sağlanmaktadır.